Rezervace

Volný čas

Město Jihlava leží v samém centru Českomoravské vrchoviny. Jihlavské rozsáhlé náměstí spolu s přilehlými uličkami tvoří základ jihlavské městské památkové rezervace. Panoramatický rozhled na město a okolí poskytuje vyhlídková věž kostela sv. Jakuba nebo Brána Matky Boží. K dobrodružství láká prohlídka jihlavského podzemí a děti určitě nadchne návštěva ZOO nebo Vodního ráje.

Našim hostům rádi pomůžeme s organizací pobytového programu, doporučíme zajímavá turistická místa, zajistíme rezervaci nebo vstupenky do jihlavských atrakcí a kulturních zařízení.

2.5 km

Club XANADU

Nadčasový, moderní club a bar. Návštěvník clubu je obklopen nejnovější technikou, jejíž součástí je špičkové ozvučení i perfektní vzduchotechnika, díky které Vám cigaretový dým nebude bránit ve Vaší zábavě. O tu se starají přední DJ ´s nejenom z České republiky. Pestrý program a kreativita našeho Teamu Vám každý týden umožní prožít jedinečný večer.

Webové stránky Facebook

Club XANADU foto   Club XANADU foto
800 m

Restaurant Buena Vista

Restaurace Buena Vista Vám nabízí speciality jihoamerické a kubánské kuchyně. Vyberete si u nás z více než 50 druhů exotických i klasických pokrmů. Můžete ochutnat například steaky z jihoamerického hovězího masa, ryby a dary moře, velký výběr zeleninových salátů a těstovin. Naše kuchyň používá k přípravě pokrmů jen ty nejkvalitnější suroviny, velký důraz klademe především na kvalitu masa a ryb. Samozřejmostí je kvalifikovaný personál a zkušený šéfkuchař.

Webové stránky Facebook

Buena Vista foto   Buena Vista foto
700 m

Pivní Ráj - Jihlavská Hospoda

Jihlavská hospoda s nabídkou 18 druhů piv.

Webové stránky Facebook

Pivní Ráj foto   Pivní Ráj foto
1.9 km

ZOO Jihlava

Rozprostírá se v malebném údolí řeky Jihlávky v bezprostřední blízkosti centra města. Je domovem pro 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Rozlohou spíše rodinná zoo se specializuje na chov kočkovitých šelem, opic a plazů. Pro děti je připraveno dětské hřiště. Otevřeno je celoročně.

Webové stránky Foursquare

2 km

Vodní Ráj

Koupaliště je tvořeno systémem krytých bazénů a kruhového nekrytého bazénu. Krytá část nabízí celou řadu atrakcí - tobogán, divokou řeku, perličková lůžka, stěnové masážní trysky, vodopády, chrliče, dětské brouzdaliště, vířivku, páru, saunu, masáže a solárium. Krytá část je v provozu celoročně. Venkovní část nabízí kromě koupání také dvě hřiště pro plážový volejbal a víceúčelové hřiště pro nohejbal, tenis nebo volejbal.

Webové stránky Foursquare

1.1 km

Jihlavské podzemí

Jihlavské podzemí je významnou historickou stavební památkou města. Délka chodeb pod historickým centrem je 25km. Nemá jen jedno, ale místy dvě a dokonce i tři patra.

Webové stránky Foursquare

30 km

Telč

Navštivte město, které bylo v roce 1992 zapsáno do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Město, které inspirovalo básníky, okouzlilo malíře a láká filmové režiséry. Telč patří mezi nejnavštěvovanější turistické město v České republice.

Webové stránky Facebook

24 km

Hrad Roštejn

Hrad z doby pozdně gotické, tyčí se na skalnatém vrhu u vsi Doupě. Byl vybudován pány z Hradce v první polovině 14.století. Později byl přestavěn na lovecký hrádek. V současnosti hrad spravuje Muzeum Vysočiny.

Webové stránky Facebook

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace